Pi Makina Tasarım
 

Tasarım ekibimiz; tasarımcılarımız, endüstriyel tasarımcılarımız ve teknik ressamlarımızdan oluşan toplam 61 kişilik tecrübeli ve yaratıcı bir gruptan meydana gelmektedir.

1972 yılında ürettiğimiz ilk makinadan bu yana yarım asırdır kendi tasarımımız olan ürünlerimiz ile Türkiye’ye ve Dünya’ya Yerli Türk Tasarım ürünlerini sunmaya devam ediyoruz.

Tasarım sürecindeki en büyük yardımcılarımız; dayanıklılık ve ergonomiyi test etmek için kullandığımız analiz programları ile bilgisayar destekli, geliştirilmiş en son teknoloji ile hazırlanmış, üç boyutlu ve solid tasarım programlarıdır.

Tasarım aşamasının sonunda konsept projeleri oluşturulan ürünün, fabrika üretim aşamasına geçilir. Üretimi tamamlanan makina, her türlü iklim ve yeryüzü koşulunda test edildikten sonra (özellikle kendi inşaat ve baraj projelerimizde) elde edilen olumlu sonuçlar neticesinde seri üretime başlanır. Böylece ürünlerimiz piyasaya kusursuz olarak sürülmüş olur.

Yarım asırlık tecrübe ve başarı sayesinde kusursuzca üretilmiş makinalar ve yüzlerce modelin yanı sıra, şu an yaklaşık 15 yeni makina da tasarım ve prototip sürecindedir.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar