Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Dünyanın en büyük projelerinde Pi Makina pompaları çalışmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük projelerinde Pi Makina pompaları çalışmaya devam ediyor.

Irak kerbela’da pi makina beton pompaları ile inşaa edilen 1260 konutluk büyük projede, santral ve beton pompaları yaklaşık 2 yıldır kusursuz çalışmaktadır. durrat kerbela co. firması bu projede de pi makina’ya olan tam güvenini ve kusursuz hizmeti taktir etmektedir.

DURRAT KERBELA CO, Irak’ta 1260 villalık projesine başlıyor!
Irak'ta toplam değeri 150 milyon dolarlık Durrat Kerbela projesi için start verildi…
Marmara Mühendislik & Yapı A.Ş. kuruluşunun 20. yılında Irak'ta toplam değeri 150 milyon dolarlık Durrat Kerbela projesi için start verdi…

Projenin temel atma töreni, Irak Başbakanı Maliki, Başbakan Yrd. Ali Dabbagh ve çok sayıda davetlinin katılımlarıyla gerçekleştiriliyor..
Durrat Kerbela projesi 660.000 m2 alanda 1260 villa, 3 okul, 2 camii, spor tesisleri , alışveriş merkezi ve sosyal tesislerden oluşuyor…

Kerbela projesi 3 yılda tamamlanacak. Proje bitiminde Kerbela Şehrinin çehresini değiştirecek ve modern bir yaşam merkezi haline gelecek… Projede kullanılan beton santrali ve beton pompası Pi makina markası ile güven vermeye devam ediyor.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina