Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Birbirinin tamamlayıcısı olan Beton Santrali ve Beton Pompalarını aynı projeler için teminine devam ediyoruz…

Birbirinin tamamlayıcısı olan Beton Santrali ve Beton Pompalarını aynı projeler için teminine devam ediyoruz…

TÜRKİYE’nin en büyük üreticilerinden Pİ MAKİNA aynı projeler ve şantiyelere birbirinin tamamlayıcısı olan BETON SANTRALİ ve BETON POMPASI ürünlerini birarada vermeye devam ediyor. Hem santral hem de beton pompasında aynı anda Pİ MAKİNA’yı tercih eden firmaların sayısı hızla artıyor. Son dönemde YAŞMAK İNŞAAT, İBERİA İNŞAAT, SAMA CO.,INTERNATIONAL CONS. CO, PİKARON İNŞAAT, MARMARA BETON yalnızca bunlardan birkaçı. Kalitesinden ödün vermeden pazarlarda hızla büyümeye devam eden Pİ MAKİNA, beton santrali sektöründe olduğu kadar BETON POMPASI sektöründe de pazarın önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyor.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina