Pi Makina Kamyonüstü Beton Pompası
Farklı özelliklerde ve kapasitelerde Beton Pompası imalatı yapan firmamız, Türkiye’nin en eski Beton Pompası üreticilerindendir. Genellikle hazır beton üreticileri, müteahhit firmalar, parke taşı ve prekast imalatçılarından oluşan müşteri portföyümüzle sadece Türkiye’de değil Dünyanın birçok ülkesinde Pi Makina kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Kamyona monte Beton pompası ve çekilir tip beton pompasından oluşan beton pompalarımız farklı ihtiyaçları karşılamak üzere saate 35 m3’den 143 m3’e kadar beton üretebilen kapasitelerde farklı modellere sahiptir.

Pi Makina imzalı beton pompalarımız birçok yönü ile rakiplerine oranla daha ileri seviyededir.
Beton Pompalarımız;
- Farklı iklim koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır
- Daha fazla Çelik tonaj ağırlığı sayesinde daha uzun ömürlüdür
- Her bir parçası kalite kontrol laboratuvarlarında kontrolden geçirilerek hazırlanır
- Kaynakları için özel kaynak robotları kullanılır
- En iyi kalitede ekipman ile donatılmıştır. (Hardox,Rexroth,Hawe Hyrdraulic,Emmegi,Brevini,Lincoln)
- Uluslararası sertifikalara sahiptir (ISO,CE,GOST-R)
  • PiPok 130-37S(37m Bom | 130m3/saat beton)
  • PiPok 140-47(47m Bom | 140m3/saat beton)
Pi Makina kamyona monte beton pompaları ile de bir kez daha sektöre markasını kazımıştır. 75 -130 ve 140 m3 beton pompalayan ve 24 ila 47 metre arası bom boyları ile oldukça büyük rağbet görmektedir. Büyük inşaat projelerinin en çok aranan isimlerinden olan Pi Makina Kamyon Üstü Beton Pompaları güçlü performansı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Türkiye’nin en eski beton pompası üreticisi olan firmamız, bu tecrübesi ile birleştirdiği kalitesi sayesinde sektördeki farkını bir kez daha kanıtlamıştır. Son yıllarda müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda tasarlanıp üretilmiş olan Z bom ve X ayak modelimiz de geniş ürün yelpazemizdeki yerini almıştır. AR-GE ekibimizin en son teknolojiyi kullanarak yaptığı başarılı çalışmalar ile sürekli revize edilen beton pompalarımız yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında övgüyle anılmaktadır.
  • PiPok 35D(31-40m3/saat beton | Dizel)
  • PiPok 75D(68-112m3/saat beton | Dizel)
Pi Makinanın bir diğer gurur kaynağı da çekilir tip dizel motorlu sabit beton pompalarıdır. Bir çekici yardımı ile oldukça rahat bir şekilde transferi sağlanabilmektedir. Özellikle kullanım alanı konusunda sıkıntı çekilen şantiye ve inşaatlarda sağladığı kullanım kolaylığı sebebiyle öncelikli olarak tercih edilmektedir.35 m3’lük çekilebilir beton pompasından sonra 75m3’lük beton pompası da yurt içinden olduğu gibi yurtdışı piyasalarından da bir hayli talep almıştır. Daha çok küçük ölçekli projeler için düşünülmüş olan Çekilir Tip Beton Pompalarımız Pi Makina markasını sektörde başarı ile temsil etmektedir. Tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi tasarımı ve kalitesi ile güçlü markalar arasındaki yerini başarı ile korumaktadır. Dizel motorlu pompalarımızın yanında elektrikli çekilir tip beton pompalarımız da Pi Makina garantisi ile hizmet vermektedir.

 

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar