Teknik özellik
Kamyon üstü beton pompaları için kurulum safhası oldukça önemlidir. Beton Pompası kurulumunda sabitleme ayaklarından zemine aktarılacak olan yükler göz önünde bulundurularak uygun zemin yapısı sağlanmalıdır. Yumuşak zeminlerde ayakların altı takozlarla desteklenmelidir. Mümkün mertebe eğimli yüzeylere kurulum yapmaktan kaçınılmalıdır.

Dar alanda kurulum yapma durumu söz konusu ise, bomların çalışma alanına göre sabitleme ayaklarının açılımları dikkatli bir şekilde yapılmalıdır, denge açısından bu oldukça önemlidir.

Beton pompasının izin verilen maksimum çalışma açısı aşılmamalıdır. Beton Pompasının çalışma alanı içerisinde havai elektrik hatlarının olması riskli bir durumdur.

Operatörün böyle bir durumda çok daha dikkatli olması gerekir. Bunların haricinde Beton pompasının çalışması sırasında herhangi bir problemle karşılaşmamak için; pompayı çalıştırmadan önce aracın yürüyen aksamlarını, elektrik ve elektronik aksamlarını, pompanın hidrolik ve mekanik sistemini ve emniyet sistemlerinide kontrol etmelidir.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar