Teknik özellik
Beton Pompası kullanımında en çok dikkat edilmesi gerekenler, kullanım ve bakım talimatlarının uygulanması diyebiliriz. Kullanıcı bu talimatlara ne derece bağlı kalırsa, o seviyede beton pompasının ömrünü uzatmış olur ve pompadan alabileceği maksimum verimi alır.

Genel olarak, beton pompalarının kullanım ve bakım talimatları birbirlerine benzerlik göstermekle birlikte, üreticinin tecrübe ve bilgi birikimine dayanarak ürün kataloğunda spesifik bilgiler verdiği unutulmamalıdır. Kullanılan pompanın üreticisi tarafından sağlanan kullanım ve bakım talimatları baz alınmalıdır.

Beton pompasının çalıştırılması ve bakımı sadece bu işleri yapabilecek vasıflara sahip kişiler tarafından yapılmalıdır. Beton pompasını kullanacak kişiler, bu alanda eğitim almış sertifikalı şahıslar olmalıdır.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar