Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Aynı Şasede Çift Mikserli Beton Santrali

Aynı Şasede Çift Mikserli Beton Santrali

Son beş yıldır Pİ MAKİNA önderliğinde özellikle yurtiçi pazarında yaygınlaşan ÇİFT MİKSERLİ PRECAST BETON SANTRALİ tercih sebebi olmayı sürdürüyor. 0.5+1m3 ve 0.5+2m3 ya da farklı kombinasyonlarda ince ve kalın harç için ayrı ayrı beton üretimine uygun, parke taşı tesislerine akuple çalışan ve yürüme yolu ray hattı-kova sistemi ile direk betonu parke kilit taşı tesislerine aktardığı gibi, diğer yandan da farklı bir çıkışla hazır beton üretip transmikser besleyen Pİ MAKİNA ÇİFT MİKSERLİ BETON SANTRALLERİ Türkiye’de farklı noktaları kuruluyor.

Son olarak BURSA ENART , KIRŞEHİR SYM MADENCİLİK-ÖZSARILAR, DANTA PREFABRİK firmalarına 0.5+2m3 beton santrali montajı yapıldı.
Detaylı Bilgi İçin PrekastBetonSantrali.com

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina