Pi Makina Ararştırma Geliştirme

Pi Makina olarak Ar- Ge departmanımıza yaptığımız yatırım her yıl daha fazla artmaktadır. Yenilikçi teknolojiler ilkesi doğrultusunda ve gelişen teknoloji sayesinde makinalarımızdaki gelişim gün be gün devam etmektedir. Tüm bu özverili çalışmalar ve makina mühendisleri, endüstriyel tasarımcılar, teknik ressamlar ve pazarlama uzmanlarımızdan oluşan Ar- Ge ekibimizle bir çok ilki Türk sanayine ve sektörüne kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Araştırma ve geliştirme çalışmalarımızda bize yön veren en temel unsur müşterilerimizden gelen istek ve şikayetlerdir. Bir veri tabanı oluşturularak kayıt altına alınan bu bilgiler doğrultusunda çalışmalara hızla başlanır. Testler, kalite kontrolleri ve laboratuvar incelemeleri gibi analizler yapılarak çözüme en kısa zamanda ulaşılır. Elde edilen veriler ışığında yapılan iyileştirmeler yeni çıkacak makinalar üzerinde de aynı hızla uygulanır. Böylece daha kusursuz hale gelen her yeni üretimle birlikte verim de her geçen gün daha fazla artar.

Firmamız, Ar- Ge çalışmalarında Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile iş birliği içindedir. Makinaların mukavemet, titreşim, gürültü, mekanik tasarım ve hidrolik alanlarında birçok yeni proje üzerinde birlikte çalışılmaktadır. Ayrıca fabrikamız bu analizler için en uygun ortamı hazırlamak üzere yeniden yapılandırılmaktadır.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar