Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Antalya Expo 2016’yı Pi Kule Vinç Kuruyor

Antalya Expo 2016’yı Pi Kule Vinç Kuruyor

DB İNŞAAT’ın yapımını üstlendiği ANTALYA EXPO 2016 fuar merkezi projesinde PİKULE VİNÇ kullanıma açıldı. Yıl sonuna kadar inşaatın tamamlanması beklenen projede; 112 hektarlık alan içerisinde Expo kulesi, iç mekan bahçe ve ofisleri, Amfi tiyatro, sergi binaları, restoranlar sokağı ve Kongre merkezi gibi çok büyük yapılar yer almaktadır.

İnşaat alanında en büyük yardımcı olacak Pi Kule Vinç, 15 aylık işi yaklaşık 7-8 aya düşürerek zaman ve maliyetten tasarruf ettirecek. Proje bitiminden sonra 10 Tonluk Pi Kule Vinç firmanın Ankara ve diğer illerde süren inşaatların kaydırılacak. Kule vinç ayrıcalık özellikleri ile farklı projelerin vazgeçilmez yardımcısı olarak önem arz etmeyi sürdürecek.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina