Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > 53 Ülkenin Askeri Ateşesi Pi Makina Fabrikasını Ziyaret Etti

53 Ülkenin Askeri Ateşesi Pi Makina Fabrikasını Ziyaret Etti

Genel Kurmay Başkanlığının organize etmiş olduğu, ‘2016 yılında Askeri Ateşelere Verilecek Brifingler ile icra edilecek toplu geziler ve sosyal faaliyetler’ kapsamında düzenlenen fabrika gezilerinin ilkine Pi Makina ev sahipliği yaptı.

askeri heyet Genel Müdürümüz Sn. Hacı SARI’nın vermiş olduğu firma brifingi akabinde, toplam 51 Ülkenin temsilcilerinden oluşan Askeri ateşeler, Genel Kurmay Başkanlığı ve Savunma Sanayi dış ilişkiler dairesinden yetkililerin de bulunduğu topluluğa tanıtıcı firma turu yaptırılmıştır. Ardından makina parkımızdaki iş ve inşaat makinalarını, kamyon imalat holümüzdeki çekici, kamyon ve kamyonet gruplarımızı inceleme fırsatı edinen ziyaretçiler, teknik açıdan bilgilendirilmiştir.

Düzenlenen öğlen yemeği akabinde, ekip Milli Savunma Bakanlığı’nın planladığı şekilde daha sonra Aselsan, FNSS, NUROL, BİTES SAVUNMA, AVS SARACİYE firmaları ile gezilerine devam etmiştir.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina