Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi

Hazır Beton Santrali

Uzun vadeli ve büyük ölçekli projeler için tasarlanan Sabit Beton Santralleri her beton çeşidini farklı slump değerlerinde kusursuz olarak dökmektedir. Hazır beton santral grubumuz, beton dökme kapasitesine göre, saatte 60m³’ten 200m³’e kadar farklı çeşitlerde modeller sunulmaktadır.

ÇİFT MİLLİ

Bantlı

Prekast Beton Santrali

Parke taşı gibi kalıp kullanılan tesislerin tercihi olan Pi Makina Prekast Beton Santrallerinde, tek veya çift planet mikser bulunduğundan düşük slump değerinde, tam homojen bir karışım daha kısa sürelerde elde edebilmektedir. Bu tip santraller; ince-kaba harç gibi çift katmanlı ürünlerin üretiminde de tercih edilmektedir.

PLANET

Bantlı

Mobil

Sıklıkla lokasyon değiştiren şantiyeler için hızlı şekilde mobilize olan ürünlerle çalışmak, proje sahipleri için zaman, iş gücü ve nakliye maliyetleri açısından oldukça önemlidir. Pi Makina üretimi mobil santraller kolay nakliye, hızlı montaj/demontaj imkanı ve düşük işletim maliyetleri ile ön plana çıkmaktadır.

SİNGLE SHAFT

Twin Shaft

Kompakt Beton Santrali

Son yıllarda en çok talep edilen ürünlerden biri olan Kompakt Beton Santralleri; kolay kurulum ve taşıma kolaylığı sunar. Diğer segmentlere göre küçük ve kompakt bir yapıda olmasına rağmen, performans bakımından sabit beton santralleriyle yarışabilecek güçtedir. Aynı zamanda bu santraller, tek konteynerda taşınabilmesi sebebiyle nakliye maliyetleri açısından kullanıcısına kolaylık sağlar.

PLANET

Mini Beton Santrali

Saatte 30 m3 beton üretebilen Mini Dev; düşük maliyetlere rağmen yüksek verim almanızı sağlar.

PLANET

30 m3

Beton Mikseri

Yarım asırlık Pi Makina mühendisliğinin teknolojiyle birleştiği Beton mikserleri yüksek dayanıklılık, homojen karışım ve en kaliteli beton garantisiyle fark yaratmaktadır.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina